پرداخت امن به صورت آنلاین چیست؟

در سایت سینه پورت برونسپار پرداخت کارفرما به فریلنسر از طریق سیستم پرداخت امن انجام می شود ، به اینصورت که کارفرما هزینه ی انجام پروژه را در سایت سپرده گذاری می کند و هر زمان که پروژه را تحویل گرفت و از نتیجه کار رضایت داشت پرداخت امن را برای فریلنسر آزاد کرده و سایت مبلغ سپرده گذاری شده را به حساب فریلنسر انتقال می دهد .

پرداخت امن جهت امنیت مالی کارفرما و فریلنسر طراحی شده است. تمامی پرداخت ها در پارس فریلنسر می بایست از طریق ایجاد پرداخت امن انجام شود. هر گونه درخواست پرداخت خارج از سایت خلاف قوانین سایت می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل، پارس فریلنسر هیچ مسئولیتی قبول نخواهد کرد.

پس بهتر است به کاربرانی که قوانین سایت را نادیده میگیرند و سعی دارند تا پروژه را از سیستم خارج کنند، اطمینان نکنید.

 

پرداخت امن چیست

فریلنسر در میزکار پروژه می تواند مراحل پروژه را ایجاد و برای هر مرحله پرداخت امن درخواست نماید ، کارفرما می تواند درخواست را قبول ، ویرایش یا رد کند. همینطور کارفرما قادر است به هر میزان که مایل باشد  برای فریلنسر پرداخت امن فازبندی شده ایجاد نماید.

اگر پرداخت امن قبل از تحویل کار برای فریلنسر آزاد شود، سایت هیچ مسئولیتی در قبال عواقب آن نخواهد داشت.

همینطور فریلنسر می بایست پروژه را پس از سپرده گذاری کامل مبلغ پروژه بصورت پرداخت امن، انجام دهد و در صورتی که پروژه زودتر تحویل داده شود و کارفرما مبلغ پرداخت امن را سپرده گذاری نکرده باشد، مسئولیت آن به عهده فریلنسر می باشد.

مثلاً وقتی قرار است که  یک وب سایت ساخته شود ، کارفرما نمی خواهد تا قبل از اینکه از کیفیت کار مطمئن نشده ، تمام پرداخت را انجام دهد، و فریلنسر نیز نمی خواهد بدون اطمینان از دریافت پول ، وقت زیادی صرف انجام یک پروژه ی بزرگ کند.

نظر