قوانین مهم که باید فریلنسر و کارفرما بدانند

هنرمند عزیز جهت کاریابی هنری حتما به نکات زیر توجه فرمایید:

 1. فروش پروژه‌های انجام شده قبلی اکیدا غیراخلاقی می‌باشد. استفاده از بخشی از پروژه‌های قبلی با ذکر مرجع بلامانع می‌باشد.
 2. خدمات هنری حق تایید، رد ویا تغییر هر درخواست، پیشنهاد و یا هر اطلاعات ارسالی دیگر به سایت را برای خود محفوظ می‌دارد.
 3. خدمات هنری به عنوان واسطه میان کارفرما و کارشناس فعالیت می‌نماید و در بهترین حالت سعی در هموار کردن انجام پروژه و رضایت‌مندی دوطرف را دارد. بنابرین کارفرما و کارشناس توافق می‌کنند که درصورت پیش­ آمدن نزاع غیر قابل حل میان طرفین، داوری خدمات هنری را بپذیرند.
 4. تمامی فعالیت‌های انجام شده در این سایت می‌بایست بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
 5. کارفرما موظف است پس از اعلام پایان کار هر مرحله از پروژه توسط کارشناس، نسبت به تایید یا اعمال نظر برای تغییرات، حداکثر در مدت ۴۸ ساعت اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم پاسخ گویی کارفرما در این مدت، با درخواست کارشناس، خدمات هنری حق دارد کار کارشناس را پذیرفته شده در نظر گیرد و رأسا وجه گروگذاری شده را آزاد نماید.
  تبصره: کارفرما می تواند مدت زمان مورد نیاز برای تایید کار پس از اعلام اتمام کار توسط کارشناس را، در متن درخواست نوشته و یا با کارشناس برسر آن به توافق برسد.
 6. متن درخواست پروژه در حکم قرار داد می باشد، اما توافقات انجام شده خارج از بخش تبادل پیام سایت مانند ایمیل، تلفن و غیره، به دلیل قابلیت جعل ساده، در هنگام درخواست داوری به هیچ عنوان قابل استناد نیستند.
 7. کارفرما پس از ثبت پروژه می‌تواند نسبت به لغو پروژه اقدام کند. بدیهی است که سهم گروه خدمات هنری (به صورت درصد از کل هزینه) و در صورتی که کارشناس بخش هایی از پروژه را به انجام رسانده باشد وجه مربوط به این بخش ها قابل استرداد نخواهد بود.
 8. پس از انجام مذاکرات اولیه و توافق طرفین، پیش ­پرداخت واریزی به حساب خدمات هنری قابل برگشت نمی­باشد.
 9. گروه خدمات هنری قبل از توافق نهایی به بررسی دقیق پروژه می پردازد و پس از اطمینان از انجام آن اعلام آمادگی می نمایید اما این پروسه بخاطر ماهیت کار هیچ وقت 100 درصد نمی باشد. در صورت عدم توان انجام پروژه پس از توافق مبلغ بیعانه به حساب کارفرما واریز خواهد شد.
 10. خدمات هنری حق قطع همکاری را در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.

تعهدات شما: شما در هنگام استفاده از این وب سایت موافقت می‌نمایید که اعمال زیر را انجام ندهید:


الف) جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از این سایت.
ب) ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز ، توهین آمیز، افترا آمیز، موهن‌ و یا هرچیز قابل اعتراض.
ج) ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا دیگر کامپوننت‌های مضر/مخرب.
د) ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی ایجاد کننده آن را زیر پا گذارد.
ه) ارسال یا انتقال هر اطلاعاتی که قوانین سایت و توافق نامه را زیر پا بگذارد.

نظر