طراحی سایت برای هنرمندان

هر هنرمندی نیاز دارد آثارش را در معرض دیگران بگذارد. طراحی سایت برای هنرمندان محل کسب درآمد بسیار خوبی است. شما می توانید از این بازار استفاده کنید.

در سایت خدمات هنری ثبت نام کنید و سایت خود را طراحی کنید.

سایت هایی که مورد نیاز هنرمندان است شامل موارد زیر است:

۱. سایت گالری آثار

۲. سایت معرفی هنرمند

۳. سایت معرفی یک اثر به صورت ویژه

۴. سایت مراکز آموزش هنر

۵. سایت موسسات فرهنگی و هنری

۶. سایت رویداد های هنری

طراحی سایت گالری آثار

هنرمندان در طول دوره کاری خود مجموعه آثاری را تولید می کنند. مثلا هنرمندان عکاس مجموعه های مختلفی از عکس دارند. هنرمندان نقاش تابلوهای زیادی را به وجود می آورند.

یک طراح سایت هنری می تواند در یک قالب زیبا طراحی کند. این مجموعه آثار را به همراه جزییات مشخصات هر اثر به نمایش بگذارد. خیلی مهم است که بازدید کننده بتواند بین آثار جستجو کند. بهترین آثار را ببیند و با هنرمند ارتباط برقرار کند.

طراحی سایت معرفی هنرمند

زندگی هنرمندان پر از داستان های ناگفته است. باید در طراحی سایت این داستان ها را روایت کرد. رزومه هنرمند را به خوبی نشان داد.

شبکه های اجتماعی، موفقیت های هنرمند، جهت گیری های سیاسی و اجتماعی را گفت. همچنین آثاری که درحال تولید هستند را می توان معرفی کرد.

سایت معرفی یک اثر

گاهی یک اثر را به تنهایی باید معرفی کرد. مثلا خیلی از فیلم ها یک سایت جداگانه دارند. در این سایت اطلاعات این اثر و نظرات افراد مختلف را می توان دید.

محلی برای فروش بلیط و آمارهای نمایش اثر را گذاشت. شبکه های اجتماعی اثر را معرفی کرد. عوامل اثر و نظراتشان درباره اثر را نوشت.

سایت مراکز آموزش هنر

مراکز آموزش هنری نیاز دارند سایت داشته باشند. باید در این سایت دوره های مختلف، اساتید و هنرآموزان معرفی شوند.

گاهی بعضی آموزشگاه ها نیاز دارند تا دوره های خود را به صورت آنلاین برگزار کنند. پس می توانید قالب آموزشگاهی دوره های بر خط را طراحی کنید.

سایت موسسات

موسسات فرهنگی و هنری فعالیت های مختلفی می کنند. این موسسات محل مراجعه بسیاری از هنرمندان هستند. بنابراین باید به خوبی تمامی فعالیت ها معرفی شوند.

گاهی موسسات به دنبال کشف استعدادهای درخشان هنری هستند. باید فرم هایی را تعبیه کرد تا بتوانند هنرمندان ثبت نام کنند.

سایت رویدادهای هنری

رویدادهای متنوعی همچنان مسابقات یا جشنواره های هنری همواره در حال برگزاری هستند. برگزار کنندگان این رویداد ها نیاز به سیستم های مدیریت رویدادهای هنری هستند.

یک نمونه خوب سایت سلام ثبت نام است. مدیریت رویداد و ارتباط صحیح با شرکت کنندگان از مزایای این سایت است.

نظر