استیکر تلگرام و کسب درآمد از ساخت آن

آموزش نحوه ساخت استیکر تلگرام و کسب درآمد از این طریق را در این نوشته بخوانید. بکارگیری هنرمندان حرفه ای برای انجام کار با بهترین قیمت و کیفیت در سایت خدمات هنری.

با یادگیری این آموزش می توانید به درآمد خوبی برسید. کافی است کمی وقت بگذارید. همچنین می توانید پس از یادگیری این مهارت، آن را در رزومه خود بنویسید.

نحوه ساخت و طراحی استیکر متحرک تلگرام

برای ساخت استیکر متحرک تلگرام شما می‌توانید از تمامی برنامه‌هایی که قابلیت ساخت و طراحی وکتور را دارند استفاده نمائید. ولی نکته‌ی مهم این است که در نهایت برای متحرک سازی آن می‌بایست خروجی را وارد برنامه افتر افکت Adobe After Effect نمائید. پس در انتخاب برنامه‌ی خود برای طراحی دقت لازم را داشته باشید.

تلگرام برای خروجی گرفتن از انیمیشن یک اکستنشن متن باز بنام Bodymovin-TG برای افتر افکت توسعه داده است. می‌توانید روی گیت هاب آن را مشاهده نمائید و توضیحات دقیق‌تر آن را مشاهده نمائید. به طور خلاصه بخواهیم بگوییم. این برنامه روی افتر افکت شما نصب می‌شود و در نهایت انیمیشنی که ساختید را با فرمت اختصاصی تلگرام که .TGS نام دارد، خروحی می‌گیرید.

به منوی Edit بروید و از زیر منوی Preferences گزینه Scripting & Expressions انتخاب کنید. تیک گزینه Allow Scripts to Write Files and Access Network را فعال کنید. (این مسیری که ذکر شد، برای کسانی است که از افتر افکت نسخه ۲۰۱۹ استفاده می‌کنند. در صورتی که افتر افکت نسخه قدیمی‌تر دارید می‌بایست به منوی Edit سپس General بروید و باقی مراحل را انجام دهید.)

در مک: به افتر افکت بروید. و از منوی Preferences گزینه Scripting & Expressions را انتخاب کنید. تیک گزینه Allow Scripts to Write Files and Access Network را فعال کنید.

در نهایت در صورتی که تمامی مراحل را به درستی طی کرده باشید می‌بایست. از زیر منوی Windows و Extensions گزینه Bodymovin for Telegram Stickers را مشاهده نمائید.

نظر